Kto sme

Požičovňa a predajňa karavanov Pro Camper s.r.o. je rodinná firma.

Naše podnikanie začalo v roku 2001. Do roku 2018 sme sa špecializovali na služby ohľadom svadieb a eventov. Organizovali sme najväčšie svadobné výstavy na Slovensku – Svadobný veľtrh a prevádzkovali malú cestovnú agentúru. Prevádzkovali sme retro Fotokaravan – pojazdnú fotobúdku. Na jeseň roku 2018 sme sa spojili s rodinou bratranca a začali budovať karavanovú spoločnosť. Zo živnosti sa stala spoločnosť s ručením obmedzeným – Pro Camper s.r.o. Zamerali sme sa na luxusne vybavené karavany.

V roku 2019 sme sa predstavili na autosalóne v Inchebe a ponúkli Vám naše prvé dva karavany na prenájom.

Snažíme sa poskytovať komplet služby. Pomôžeme Vám s výberom vhodného karavanu, poradíme s plánovaním trasy, pomôžeme s balením vecí do karavanu. Naše karavany sú komplet zariadené a vybavené. V každom nájdete wc a kúpeľňu, komplet vybavenú kuchyňu, vonkajší gril, záhradný nábytok a TV s DVD či USB. Všetky karavany máme poistené aj s asistenčnými službami v prípade nehody.

Karavany sú pravidelne servisované aj nad rámec požiadaviek záručnej zmluvy a sú pravidelne dezinfikované ozónom.

Kedykoľvek sa na nás môžete obrátiť s otázkami o tom, ako to chodí na takejto dovolenke, ak ešte nemáte žiadne skúsenosti. Pokiaľ ste skúsení karavanisti a využívate naše služby častejšie, samozrejmosťou je bonusová karta a zľavy na prenájom auta aj príslušenstva. Počas Vašej dovolenky môžete nechať odparkované Vaše auto u nás na uzavretom dvore.

V roku 2023 sme sa dohodli so slovenskou firmou Kampera z Prešovského kraja na spolupráci. Stali sme sa oficiálnym predajcom obytných kabín Kampera pre Slovenskú republiku.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Martin Littmann s manželkou